Novinky

 • Nové průtokové ohřívače pro rok 2022


 • NOVÝ E-SHOP


 • Nahrazení a ukončení výroby starších typů ohřívačů

  Na podkladě oznámení výrobce CLAGE Gmbh Lüneburg Vám oznamujeme , že v letošním roce bude ukončena výroba průtokových ohřívačů CBH7, CBH11, CBX11, CBX13 a řada DB 18-27. Prodej těchto ohřívačů bude ukončen po vyprodání stávajících skladových zásob.
  Tyto série ohřívačů budou nahrazeny těmito kompatibilními typy:

  CBH7/11  nahrazuje typ CDX11-U   ODKAZ ZDE

  CBX11 a CBX13 nahrazuje typ CEX-U, nebo CFX  ODKAZ ZDE

  DB18-27 nahrazuje typ DBX18-27  ODKAZ ZDE


  Nové ohřívače nabízejí uživateli elektronickou regulaci, což je z hlediska hospodárnosti a ekonomiky provozu hospodárnější, včetně dokonalejší ochrany topného systému proti zavzdušnění.


 • Malý elektronický průtokový ohřívač vody MCX 3..7 SMARTRONIC

  MCXDálkové ovládáníUkázka montáže

  Možnost dálkového ovládání.

   

  Špičková novinka v kategorii malých průtokových ohřívačů. Je důmyslně funkční a upoutá pozornost novým designem. Je navržen tak, aby se vešel i do malého prostoru pod umyvadlo.

  Elektronický systém reguluje spotřebu energie podle okamžitého průtoku. Uživatel si může vybrat jednu ze tří nastavených teplot a nemusí mixovat vodu v baterii.

  Systém ohřevu zajistí naprostou stabilitu výstupní teploty a zaručuje bezpečnost při použití např. ve školních zařízeních.

  • - Rychlá a jednoduchá montáž, pohodlná obsluha
  • - Řídící elektronika kompenzuje kolísání tlaku a teploty vody

  - Připojovací sada obsahuje T-kus a flexibilní tlakovou hadičku a perlátor

  - Možnost dokoupení dálkového ovládání FX

  Ukazatel nastavení s barevnými LED

  MCX obslužný panel

  ECO (35 °C),
  COMFORT (38°C)
  MAX (45°C)


  Nastavená teplota je indikována LED diodami, které mají i funkci jako provozní a diagnostický displej

   

   


 • Smart Control pro elektronicky řízené ohřívače

  SK Smart controlSC

  AppStore

  Jestliže používáte chytrý telefon nebo iPad, CLAGE Vám nabízí aplikaci pro řízení a kontrolu průtokových ohřívačů vody ve vaší domácnosti. Ovládání aplikace s pomocí "CLAGE Home Server" umožňuje pohodlné nastavení teploty elektronických průtokových ohřívačů. Intuitivní uživatelské rozhraní zaručuje snadnou a rychlou obsluhu. Pro každý průtokový ohřívač můžete nastavit profily pro jednotlivého člena domácnosti (možnost pěti uživatelských účtů).Aplikace umí graficky zobrazit řadu parametrů jako vyhodnocení spotřeby energie a vody, čas provozu, výpočet nákladů apod. Umožňuje transparentní vyhodnocení spotřeby jednotlivých uživatelů. Aplikace "Smart Control" je kompatibilní pro každý elektronický průtokový ohřívač vody typu DSX, DEX, CFX-U, MCX a MBX Lumino, vyrobený od dubna 2013.

  cs

   

  Pokud máte zájem instalovat sadu pro ovládání a komfortní přehled, rádi Vám provedeme montáž včetně zaučení a nastavení pro všechny ohřívače ve Vaší domácnosti nebo firmě.

  Odzkoušené a montované se solárním panelem CLAGE SMC 215, Solartec,Propuls, Vacusol,TWI a IBC solar.

   

   


 • !!!! POZOR VAROVANÍ PŘED NEAUTORIZOVANÝMI PRODEJCI !!!

  Vážení zákazníci,
  Jako výhradní autorizovaný obchodní zástupce společnosti CLAGE GmbH pro Českou republiku si Vás dovolujeme varovat před nákupem elektrických průtokových ohřívačů značky Clage od níže uvedených prodejců. S těmito subjekty nemáme uzavřenou žádnou smlouvu o obchodní spolupráci, a proto nemůžeme být odpovědni za původ zboží, jeho certifikaci a bezpečnost. V této souvislosti upozorňujeme, že na zboží zakoupené u těchto neautorizovaných prodejců nemůžeme poskytovat servisní služby ani prodej náhradních dílů. Děkujeme za pochopení.

  Seznam neautorizovaných prodejců a e-shopů, u kterých rozhodně nedoporučujeme nákup námi distribuovaných výrobků:
  www.elektrocr.cz
  www.obchodcr.cz
  www.euroking.cz


 • Od 1.9.2014 nový ceník a novinky 2014

  Od 1.9.2014 vstupuje v platnost nový ceník 2014, který je již nyní možno stáhnout v sekci Ke stažení, nebo přímo ZDE.

  STAŽENÍ CENÍKU 2014 VE FORMÁTU PDF ZDE

   Další novinkou pro rok 2014 je možnost objednání dálkového ovládání FX (2400-26050)pro řadu MCX,CEX,CFX,DEX a DSX. Pro řadu DSX a CFX je možno zdarma stáhnout pro produkty APPLE CLAGE home Server, který umožňuje kompletní kontrolu nad spotřebou a obsluhou ohřívačů CLAGE. Dále jsme zařadili do nabídky elektronický řízený ohřívač DCX 18-27 , který dodáváme spolu se solárním kompletem CLAGE SMC 215. Ohřívač lze zakoupit i samostatně za výhodnou cenu 9999,-Kč bez DPH.


CLAGE-KRABEC s.r.o., Obchodní zastoupení DEVI, Danfoss a servis ohřívačů vody CLAGE
Služeb 3056/4 | Praha 10, Strašnice 108 00 | tel: 272 702 628, I. 149 | fax: 272 702 628 | GSM: 602 235 284